Noc Biologów

Noc Biologów 2020

10 stycznia 2020 roku Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na Noc Biologów!

Ogólnopolska akcja „Noc Biologów” to cykliczne wydarzenie mające na celu promowanie wiedzy biologicznej w popularnonaukowej przyjaznej formie wykładów, laboratoriów, warsztatów, pokazów. Impreza organizowana jest przez ponad 30 ośrodków naukowych w całym kraju od 2012 r. Wydarzenie jest kierowane zarówno do dzieci przedszkolnych, młodzieży szkolnej jak i do osób dorosłych.

Zaplanowane na Wydziale zajęcia rozpoczną się o godzinie 15:00 i będą odbywały w czterech lokalizacjach:

• Instytucie Biologii Eksperymentalnej, ul. Kanonia 6/8
  • Instytucie Biologii Środowiskowej, ul. H. Sienkiewicza 21
  • Instytucie Genetyki i Mikrobiologii, ul. S. Przybyszewskiego 63/77
  • Katedrze Biologii Człowieka, ul. Kuźnicza 35

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tajemniczym światem biologii, młodych przyrodników i tych nieco dojrzalszych, indywidualnie i w zorganizowanych grupach. Nie może zabraknąć tam również Ciebie!

Szczegółowy program oraz zapisy znajdują się na stronie www.NocBiologow.pl.

WSTĘP WOLNY!

Noc Biologów