Danio Adventure! Nauka i Odkrycia

KTO?
Uczniowie i nauczyciele Wrocławskich szkół licealnych

GDZIE?
Sala Sesyjna Ratusza, Wrocław

KIEDY?
15 maja 2018, godz. 12.00-13.30

PO CO?
Aby wziąć udział w przygodzie

DANiO

Danio Adventure! Nauka i Odkrycia

Zapraszamy na wykład „Zwierzęta na wybiegu - czyli o modelach zwierzęcych w nauce”, będący inauguracją projektu badawczo-edukacyjnego, którego głównym celem jest stworzenie unikalnej szansy, aby najlepsi wrocławscy uczniowie byli jeszcze lepsi.

Podczas spotkania zaprosimy Was do udziału w projekcie „DANiO” podczas którego rozwiniecie umiejętności pracy laboratoryjnej oraz pogłębicie rozumienie praktycznych aspektów stosowania metody naukowej.

Udział w projekcie „DANiO” umożliwi uczestnikom realizację prawdziwego eksperymentu badawczego, poznanie metod, nauczy analizowania i interpretowania wyników oraz wyciągania wniosków. W czasie trwania projektu, realizowanego w laboratoriach Uniwersytetu Wrocławskiego, uczniowie będą znajdowali się pod opieką merytoryczną doświadczonych pracowników naukowych.

Więcej informacji na stronie: www.zbrz.uni.wroc.pl

ZAPISY: