Uniwersytet Dzieci

12.06.2018

Z przyjemnością infomujemy o sukcesie Pana mgr. Grzegorza Skórzewskiego, doktoranta Wydziału Nauk Biologicznych w Muzeum Przyrodniczym, na polu „Popularyzacja Nauk Biologicznych”.

Pan mgr Grzegorz Skórzewski został wybrany „wykładowcą roku” w ramach współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci za przeprowadzenie wykładu pt. „Jak stado, ucieczka i kamuflaż mogą uratować życie”.

Nagroda jest szczególnie cenna, ponieważ z licznego grona wykładowców to sami uczniowie wybierają laureata. Grzegorz Skórzewski odebrał ją z rąk JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. dr hab. Adama Jezierskiego podczas konferencji edukacyjnej Fundacji Uniwersytetu Dzieci pt. „Jak inspirować do nauki i rozwoju?”, która odbyła się w dniu 09-06-2018 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr.