Posiedzenie naukowe PTM

Szanowni Państwo,

w imieniu  Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów oraz Dyrekcji Instytutu IGiM mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne posiedzenie naukowe, które odbędzie się w dniu 24.01.2019 o godz.15.00  w sali wykładowej  nr 25 Instytutu Genetyki i Mikrobiologii UWr.

Wykład pt. ”Charakterystyka klinicznych izolatów Salmonella enterica prezentujących odmienne warianty infekcyjne wobec komórek nabłonka jelitowego

wygłosi dr Rafał Kolenda z Katedry Biochemii i Biologii Molekularnej, Wydział Medycyny Weterynaryjnej, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu we współpracy z Department Multiparameter Diagnostics, Institute for Biotechnology, Faculty of Environment and Natural Sciences, Brandenburg University of Technology Cottbus - Senftenberg.

dr Bożena Futoma-Kołoch
Sekretarz PTM o. Wrocław