28.01.2019

Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii zaprasza do udziału w XVII Ogólnopolskim Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii”, które odbędzie się w dniach 12-15 maja 2019 roku w Jastrzębiej Górze.

Seminarium to organizowane jest cyklicznie od 2003 r., a jego opiekunem naukowym i pomysłodawcą jest Dziekan Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. Henryk Koroniak.

Celem Seminarium jest umożliwienie doktorantom i studentom przedstawienia wyników swoich badań oraz sprawdzenie umiejętności ich prezentowania. Podczas Seminarium nawiązywane są liczne kontakty naukowe zarówno wśród doktorantów, studentów jak i profesorów wywodzących się z różnych ośrodków badawczych.

Serdecznie informujemy, że ruszyła rejestracja uczestników XVII Ogólnopolskiego Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii”. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową tego wydarzenia naukowego.

Dagmara Jacewicz
     Joanna Drzeżdżon

80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 63, ( (58) 523-50-60, dagmara.jacewicz@ug.edu.pl, joanna.drzezdzon@ug.edu.pl