II Sympozjum Biologii Rozwoju

24.02.2014

Zakład Biologii Rozwoju Zwierząt ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Sympozjum Biologii Rozwoju. Tematyka Sympozjum obejmuje zagadnienia dotyczące biologii rozwoju kręgowców i bezkręgowców. Oferta jest skierowana szczególnie do doktorantów i studentów.

II Sympozjum Biologii Rozwoju ma na celu prezentację wyników badań, wyminę doświadczeń, nawiązanie kontaktów naukowych oraz promocję regionu Dolnego Śląska. Jednocześnie pragniemy poinformować Państwa, że organizowane przez nas wydarzenie jest wspierane przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego

Data: 27-29 czerwca 2014

Miejsce: Stacja Ekologiczna „Storczyk”, ul. Leśna 10, 58-540 Karpacz

Aktywne uczestnictwo będzie potwierdzone certyfikatem. Wystąpienie ustne i w formie plakatu naukowego będzie miało rangę doniesienia konferencyjnego. W trakcie sesji plakatowej zorganizowany zostanie konkurs na najlepsze doniesienie naukowe.

Abstrakty w języku angielskim (o długości do 250 słów) należy przesłać do 15 kwietnia 2014 na adres dra Arnolda Garbca (arnold.garbiec@uni.wroc.pl).

Koszt opłaty konferencyjnej, którą należy uiścić do końca marca 2014: pracownicy naukowi 80zł, doktoranci i studenci 50 zł (opłata obejmuje materiały konferencyjne oraz usługę gastronomiczną).

Konto bankowe:

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

pl. Uniwersytecki 1

50-137 Wrocław

Nr konta: 75 1090 2503 0000 0001 0966 2735  z obowiązkowym dopiskiem: Konferencja nr 86/N/2014

Koszt noclegu: około 30 zł (opłata klimatyczna 2,09 zł/ dzień), przedpłata nie jest wymagana, płatność regulowana na miejscu.

Strona II Sympozjum Biologii Rozwoju znajduje się w serwisie Facebook

Informacje szczegółowe: