"V Ogólnopolska Konferencja Studentów Kierunków Nauczycielskich”

05.12.2014

W dniach 12 - 14 grudnia br. w Katedrze Biologii Człowieka będzie miała miejsce V Ogólnopolska Konferencja Studentów Kierunków Nauczycielskich - "Nauczycielski pomysł na inspirowanie uczniów".

Konferencję organizuje Studenckie Koło Naukowe Nauczycieli "Sowa".

Prelegentami będą członkowie: Koła Dydaktyków Polonistów (Katolicki Uniwersytet Lubelski), Studenckiego Koła Naukowego Nauczycieli (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie), Sekcji Edukacji Przyrodniczej (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz Studenckiego Koła Naukowego Nauczycieli "Sowa" (Uniwersytet Wrocławski).

Poruszone zostaną tematy związane z różnorodnością możliwości działań dydaktycznych, dzięki którym nauczyciel może inspirować uczniów - począwszy od nietypowej metody nauczania, przez wykorzystanie oryginalnego środka dydaktycznego, po kreatywne projekty edukacyjne.

Przewidziane formy wystąpień to referat lub warsztat kończące się kilkuminutową dyskusją.
Więcej informacji na stronie:

Serdecznie zapraszamy!