III Ogólnopolska Studencka Konferencja Teriologiczna

11.02.2015

Szanowni Państwo,

w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Teriologów oraz Studenckiego Koła Naukowego Etologów TENEO serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Teriologicznej która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2015 r. we Wrocławiu (w Dużej Sali Wykładowej im. Benedykta Dybowskiego, Instytut Biologii Środowiskowej Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Sienkiewicza 21 we Wrocławiu).

Wydarzenie jest kontynuacją podjętej dwa lata temu inicjatywy mającej na celu umożliwienie młodym naukowcom wymianę doświadczeń, poszerzenie ich wiedzy oraz nawiązanie nowych kontaktów. Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych zainteresowanych tematyką z zakresu biologii, ekologii i etologii ssaków oraz wszystkich pasjonatów przyrody.

W Konferencji można wziąć udział:

- wygłaszając 20 minutowy referat
- wystawiając poster (format maksymalnie A1)
- w sposób bierny.

Zgłoszenia oraz abstrakty przyjmujemy na adres mailowy:
teriologia.uwr@gmail.com

Termin wysyłania zgłoszeń oraz abstraktów upływa 30 kwietnia 2015 r.

Szczegóły oraz wszelkie przydatne informacje znajdą Państwo na naszych stronach internetowych:

PATRONI HONOROWI:

- Polskie Towarzystwo Etologiczne
- Prorektor ds. studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego, dr hab. Grzegorz Hryciuk, prof. nadzw. UWr

PATRONI MEDIALNI:

- Forum przyroda.org

- Fundacja Przyrodnicza "pro Natura"

- Przyrodnicze.pl

- Instytut Biologii Ssaków PAN

Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na nasz adres:
teriologia.uwr@gmail.com

Zapraszamy!