Ogólnopolska konferencja naukowa pt. "Spitsbergen - moja arktyczna przygoda"

18.05.2015

Studenckie Koło Naukowe Ekologów Uniwersytetu Wrocławskiego działające przy Katedrze Ekologii Biogeochemii i Ochrony Środowiska serdecznie zaprasza studentów i doktorantów nauk przyrodniczych i nauk o ziemi na ogólnopolską konferencję naukową "Spitsbergen - moja arktyczna przygoda", która odbędzie się w dniu 30 maja 2015 roku na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Kanonia 6/8, Wrocław).

Cele konferencji:

- umożliwienie młodym naukowcom przedstawienia wyników badań z dziedziny nauk przyrodniczych i nauk o ziemi dotyczących Spitsbergenu,

- ukazanie zróżnicowanej problematyki badawczej związanej ze środowiskiem Spitsbergenu z pogranicza różnych dziedzin (od biologii, przez geologię, geografię, turystykę, do ochrony środowiska),

- możliwość wymiany doświadczeń, dyskusji oraz integracji młodych badaczy Spitsbergenu.

Wiecej:  https://sites.google.com/site/spitsbergenarktycznaprzygoda/home