Konferencja "Kreatywna edukacja"

Interdyscyplinarna  Ogólnopolska Studencko- Doktorancka
Konferencja „ Kreatywna Edukacja”

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Nauczycieli „Sowa” działającego na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego chcielibyśmy zaprosić Państwa na I Interdyscyplinarną Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję, pt. "Kreatywna edukacja".

Konferencja odbędzie się w dn. 01.12. – 03.12.2017 r. w Instytucie Genetyki i Mikrobiologii, Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego (Przybyszewskiego 63).

Zachęcamy do uczestnictwa biernego w konferencji.

Konferencja ma na celu wymianę cennych doświadczeń, dlatego też zapraszamy do udziały czynnych nauczycieli.

Każdy dzień stawia przed nami różne wyzwania, tylko od nas zależy jak sobie z nimi poradzimy! Stając w obliczu próby poszukujemy kreatywnych i skutecznych sposobów rozwiązywania ich. Wierzymy, że tak jak my, posiadacie swoje własne metody rozwiązywania różnych problemów napotykanych w życiu zawodowym. Szkoła, edukacja, nauczanie to bardzo szerokie zagadnienia, w których każdy odnajdzie coś dla siebie.

Konferencja będzie podzielona na bloki tematyczne, które stworzą Państwa wystąpienia. Wystąpienia mogą mieć różny charakter - od prezentacji poprzez zabawę, warsztaty do dyskusji. Możliwości jest co niemiara - ogranicza nas tylko wyobraźnia!