Program Erasmus+

27.09.2017

Szanowni Studenci i Doktoranci,

Biuro Współpracy Międzynarodowej UWr ogłosiło dodatkową rekrutację na wyjazdy w ramach pr. Erasmus. W wyniku rezygnacji niektórych studentów biuro dysponuje aktualnie około 100 wolnymi miejscami. W związku z tym studenci chętni do wyjazdu na studia w semestrze letnim roku akademickim 2017/18 mogą składać dokumenty niezbędne do rekrutacji do koordynatorów swoich Wydziałów.

Termin zakończenia  dodatkowej rekrutacji : 30.10.2017, ale prosimy o przekazywanie zgłoszeń jak najszybciej, ponieważ uczelnie mają swoje określone terminy zakończenia rekrutacji studentów na semestr letni. Lista wymaganych dokumentów i regulamin rekrutacji znajduje się na stronie naszego Wydziału: http://www.biologia.uni.wroc.pl/pl/page/studia/erasmus

Jeżeli będzie potrzeba sprawdzenia językowego, studenci mogą na bieżąco zgłaszać się do lektorów Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych i w godzinach konsultacji będą sprawdzane ich umiejętności językowych.

Wolne miejsca wyjazdowe można znaleźć jeszcze na następujących uczelniach partnerskich:
  • Katholieke Universiteit Leuven - Biologia
  • Universytet Masaryka (antropologia)
  • Uniwersytet w Ostrawie (biologia i biochemia)
  • Université d'Auvergne (Clermont-Ferrand I) - Biologia
  • University of Crete - Biologia
  • Johann Wolfgang Goethe Universität Frankfurt am Main - Biologia
  • Georg-August Universität Göttingen - Biologia
  • Technische Universität Dresden - Biologia
  • Universität Bielefeld - Biologia
  • Universidade Lisboa - Biologia
  • Tomsk State University - Biologia
  • Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca w Rumunii- Biologia
  • Prešovská Univerzita v Prešove - Biologia i nauki pokrewne
  • Slovak Medical University - Zdrowie
  • Szent István Egyetem - Nauki o życiu
  • University of Turin - Nauki o życiu
  • University of Sassari - Biologia środowiskowa, Ekologia
  • University of Catania - Biologia środowiskowa
Jeśli umowa podpisana jest na studia Biologia, to znaczy, że obejmuje wszystkie nasze kierunki.

dr hab. Magdalena Migocka
Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+