wykład Profesora Jean-Marca Nicaud z Laboratorium Genetyki Mikroorganizmów w INRA

07.05.2014

Wrocławskie Forum Biologii Eksperymentalnej (Polskie Towarzystwo Biochemiczne, Polskie Towarzystwo Biologii Eksperymentalnej Roślin, Polskie Towarzystwo Biologii Komórki, Polskie Towarzystwo Genetyczne, Polskie Towarzystwo Histochemików i Cytochemików, Polskie Towarzystwo Immunologii Klinicznej i Doświadczalnej oraz Polskie Towarzystwo Patologów) zaprasza wszystkich pracowników, doktorantów i studentów na wykład Profesora Jean-Marca Nicaud z Laboratorium Genetyki Mikroorganizmów  w INRA (Institut National de la Recherche Agronomique) w Paris- Grignon:
„Engineering of lipid metabolism in Yarrowia lipolytica for the production biolipide and bioplastic”.

Spotkanie odbędzie się w dniu  14-go maja 2014 o godz. 16:00 w Dużej Sali Wykładowej Instytutu Biologii Eksperymentalnej (ul. Kanonia 6/8). Plakat.