BIEGAJ CHARYTATYWNIE, ZGARNIAJ NAGRODY

14.04.2021

Drodzy Studenci i Doktoranci! Już 15 maja 2021 roku po raz siódmy wystartuje Wrocławski Bieg Akademicki! Jak zwykle w szczytnym, charytatywnym celu. Tym razem koszt pakietów startowych przekazany zostanie na leczenie Janka chorego na mukowiscydozę. Ze względu na pandemię bieg odbywa się online. Każdy może wziąć w nim udział biegając we własnym lesie.
Aby zachęcić studentów i doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego do wzięcia udziału w biegu organizujemy pod patronatem prorektora ds. studenckich prof. Tomasza Kalisza konkurs z nagrodami dla Was!!!

->Wystarczy zarejestrować się na bieg (na dystansach 5km i 10km).

->Wybrać pakiet startowy (25 zł pakiet podstawowy albo 50 zł w wersji z koszulką i medalem).

->Ściągnąć na telefon komórkowy aplikację Activy.

->15 maja 2021 roku pobiec (albo przejść, bo nie ma żadnych ograniczeń czasowych!) wybrany dystans.

Pamiętać, by zarejestrować się w aplikacji.

Aby wziąć udział w konkursie Uniwersytetu Wrocławskiego trzeba pochwalić się wynikiem, oznaczyć swoje zdjęcie zrobione w trakcie biegu w mediach społecznościowych hashtagiem #biegamzUWr i wysyłać je na adres mailowy odpowiedzialność@uni.wroc.pl. Pamiętajcie, aby podać swoje imię i nazwisko żeby można było Was zweryfikować!

Dla zwycięzców we wszystkich kategoriach (5 i 10 km, kobiety i mężczyźni) związanych z Uniwersytetem Wrocławskim przewidujemy atrakcyjne nagrody. Gadżety z logiem UWr rozlosujemy także pomiędzy naszych wszystkich studentów i doktorantów, którzy wezmą udział w biegu.

Aby Was jeszcze nieco zmotywować i zachęcić do trenowania namówiliśmy prorektorów Tomasza Kalisza i Dariusza Adamskiego do treningu pod kierunkiem studentki WPAiE UWr – Natalii Widawskiej, która jest mistrzynią Europy w sztafecie 4 x 400 m! Zobaczcie jak im poszło!