SZCZEPIENIA STUDENTÓW UWR OD 10 MAJA. ZAPISY: 04.05!

04.05.2021

Już dziś 4 maja pojawi się możliwość zgłoszenia na szczepienia studenckie i pracownicze w ramach tzw. „szczepień zakładowych” na Uniwersytecie Wrocławskim. Zaszczepić się będą mogli też ci pracownicy, którzy tego jeszcze nie zrobili lub nie mieli na to szansy.

Prosiliśmy Was wcześniej o deklaracje – jak dotąd zgłosiło się 6 tysięcy studentów i 3 tysiące pracowników. Dlatego we wtorek znów uruchomimy system – tym razem jednak będziemy zbierać nie tyle Wasze deklaracje chęci zaszczepienia, ale będą to konkretne zapisy. Mimo majówki mocno pracujemy nad tym, by już około 10-11 maja zaszczepić wszystkich tych, którzy będą chcieli do szczepień przystąpić.

To tak zwane „szczepienia zakładowe” dla pracowników i studentów. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Medycznym prawdopodobnie będziemy prowadzić je w jednym z naszych budynków. To właśnie ustalamy. Teraz dla Was – studentów Uniwersytetu Wrocławskiego najważniejsze:

NIE PRZEGAPCIE TERMINU!!!!

TU ZNAJDZIESZ LINK – jeśli jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem i chcesz zaszczepić się w ramach Uniwersytetu Wrocławskiego:

Zapisy przyjmujemy od dziś do 23:59 w niedzielę 9 maja.

TU ZNAJDZIESZ LINK – jeśli jesteś członkiem rodziny pracownika Uniwersytetu Wrocławskiego i też chcesz się zaszczepić w ramach akcji „szczepimy się z UniWroc”:

Te zapisy potrwają do niedzieli, 9 maja, do godziny 23:59.

======================

Wszyscy Ci, którzy nie chcą lub nie mogą przyjechać na szczepienie do Wrocławia od 4 maja będą mieli natomiast szansę, by zapisać się na szczepienia zgodnie z kolejnymi rocznikami w ramach tak zwanej ogólnopolskiej procedury zapisów.

Poniżej wypisaliśmy poszczególne dni z dopuszczanymi rocznikami:

plan szczepień rozpisany na roczniki od 4 maja do 9 maja roczniki 1988-2003

Jeśli nie chcesz zapisać się na szczepienie studenckie w ramach tzw. „szczepień zakładowych” na Uniwersytecie Wrocławskim, bo chcesz np. szczepić się później lub w miejscu swojego zamieszkania to zobacz co musisz zrobić by się zapisać:

jak zapisac się na szczepienie

Zachęcamy: skorzystajcie z tej możliwości i zaszczepcie się, by chronić siebie i innych.