SZCZEPIENIA – ZNAMY KOLEJNE SZCZEGÓŁY! (DATY, MIEJSCE)

06.05.2021


Od 11 maja ruszą na Uniwersytecie Wrocławskim szczepienia zbiorowe. Będzie możliwość zaszczepienia się dla studentów, doktorantów, pracowników administracyjnych i naukowych, a nawet dla dorosłych członków rodzin pracowników. 

Szczepienia będą prowadzone w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej.

11 i 12 maja szczepieni będą drugą dawką ci pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy już w marcu otrzymali pierwszą dawkę szczepionki Astrazeneca.

W kolejne dni od 13 do 15 maja szczepieni będą studenci, pracownicy administracyjny oraz członkowie rodzin pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jeśli zapisaliście się na szczepienia wcześniej – gdy zbieraliśmy deklarację chętnych – nie musicie nic robić. Dostaniecie wkrótce maila i sms, o której godzinie i w jaki dzień musicie przyjść do Biblioteki Uniwersyteckiej na szczepienie.

Jeśli jeszcze się nie zapisaliście – możecie to zrobić do północy w niedzielę 9 maja.

Tutaj zbieramy zapisy studentów, doktorantów i pracowników: https://uni.wroc.pl/covid-19-uwr/

Tutaj czekamy na informacje o członkach rodzin pracowników, których chcielibyście zaszczepić w ramach akcji na Uniwersytecie Wrocławskim: https://uni.wroc.pl/szczepienia-rodziny-covid-19-uwr/

Jeśli, ktoś wcześniej zadeklarował chęć zaczepienia, ale w międzyczasie udało mu się już dostać termin bardziej pasujący, a może nawet został zaszczepiony – wtedy prosimy o poinformowanie Dyrektor Generalnej Uniwersytetu Wrocławskiego o tym fakcie. Chodzi o to, by nie blokować kolejki innym chętnym do szczepień: dyrektor.generalny@uwr.edu.pl

Pełen tekst na łamach Przeglądu Uniwerysteckiego On- Line