ZNAMY JUŻ HARMONOGRAM REKRUTACJI!

18.05.2021

Na stronie www.rekrutacja.uni.wroc.pl znajdziecie już harmonogramy rekrutacji!

Harmonogram rekrutacji to taki „rozkład jazdy”, a dowiecie się z niego, kiedy rozpoczynamy rejestrację w systemie IRKA (www.irka.uni.wroc.pl), kiedy ją kończymy, w harmonogramie przeczytacie, kiedy dowiecie, czy się dostaliście na studia, kiedy kandydaci i kandydatki zakwalifikowani będą składać dokumenty na uczelni, kiedy będzie opublikowana lista kandydatów i kandydatek zakwalifikowanych po drugiej i trzeciej turze rekrutacji, kiedy będą odbywać się rozmowy kwalifikacyjne na kierunkach, na których przewidują to zasady rekrutacji. Warto zapoznać się z harmonogramem, a może nawet zrobić skrin i trzymać go w swojej komórce!

Gdzie dokładnie znaleźć harmonogram rekrutacji?

1. Wejdź na www.rekrutacja.uni.wroc.pl
  2. Wybierz jakim jesteś kandydatem: czy jesteś obywatelem Polski i chcesz studiować po polsku, czy posiadasz polskie obywatelstwo i chcesz studiować po angielsku, czy nie posiadasz polskiego obywatelstwa ale chcesz studiować po polsku, czy może nie posiadasz polskiego obywatelstwa i chcesz studiować po angielsku?
  3. Wybierz kierunek, który Cię interesuje (to jest bardzo ważne, ponieważ harmonogramy rekrutacji są podpięte pod kierunki! Nie ma jednego harmonogramu wspólnego dla wszystkich kierunków)
  4. Jak już będziesz na swoim kierunku, wybierz zakładkę „harmonogram” i gotowe.

Więcej w artykule: Znamy już harmonogram rekrutacji! | Uniwersytet Wrocławski