BEAGLEZ WOLIERA DLA RUDEGO PRZYJACIELA

10.06.2021

Hej! Jesteśmy orłami Fundacji KPMG o wielkich sercach! Beaglez to projekt charytatywny realizowany przez trójkę studentów, którzy kochają pomagać. Istnieje wiele organizacji, które ratują koty, psy…  Jednakże czy słyszeliście o azylu dla jeży, bobrów, lisów czy nawet perkozów? Wszystkie zwierzęta, te małe i duże, z miękkim futerkiem czy z twardą skorupą, zasługują na pomoc. Z tego względu od zawsze podziwialiśmy pracę naszych lokalnych bohaterów – organizacji non-profit EKOSTRAŻ, która niesie pomoc zwierzętom zarówno dzikim jak i domowym. Porzucone, skrzywdzone, chore zwierzęta są leczone w siedzibie EKOSTRAŻY, a po okresie rekonwalescencji są z powrotem wypuszczane na wolność.

Z uwagi na ciężką pracę wolontariuszy oraz zaangażowanych lekarzy i darczyńców, w tym roku to my postanowiliśmy wesprzeć ich działania. Celem naszego projektu jest budowa woliery która będzie służyć jako nowy dom dla małych ssaków (na przykład wiewiórek ), a także medialne wsparcie EKOSTRAŻY Jeśli chcesz pomóc nam odmienić życie małych ssaków poprzez stworzenie im dogodnych warunków sprzyjającym ich leczeniu, wesprzyj naszą zbiórkę! Każdy grosz jest na wagę złota.Razem możemy stworzyć środowisko sprzyjające powrotowi do zdrowia, aby małe ssaki szybciej mogły wrócić do swojego prawdziwego domu.Zapraszamy do wsparcia naszych działań w ramach projektu Beaglez!

Jak możesz pomóc To proste!
Wpłać datek na dowolną kwotę na naszej zrzutce. Daj znać o nas innym: obserwuj nasz profil na Instagramie, na Facebooku, podaj info znajomym.
Razem możemy więcej! Zapraszamy także na naszego Instagrama.

Tresc pochodzi z strony: BEAGLEZ Woliera Dla Rudego Przyjaciela | Uniwersytet Wrocławski