Puls Afrykańskiej Przyrody

20.06.2022

W ramach trwającej w Muzeum Przyrodniczym wystawy „Puls Afrykańskiej Przyrody” mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z autorem zdjęć – Arturem Stankiewiczem, który opowie o swoim podejściu do fotografii, relacjach z fotografowanym zwierzętami, swojej perspektywie na Afrykę i historiach z jego wieloletnich podróżny na ten fascynujący kontynent.

Spotkanie odbędzie się 24.06.2022 w Dużej Sali Wykładowej (DSW) w budynku na ul. Sienkiewicza 21 o godzinie 18:30.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć że wystawa „Puls Afrykańskiej Przyrody” gości w salach Muzeum do 30.10.2022, a wstęp na nią zawiera się w cenie wstępu do Muzeum.

W Muzeum nadal obowiązuje bezpłatny wstęp na wystawy dla pracowników i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Do końca czerwca obowiązuje również bezpłatny wstęp dla uchodźców z Ukrainy.

Jeśli chodzi o sam wstęp na wydarzenie (tj. wieczór autorski) jest ono całkowicie bezpłatne dla wszystkich.