NOC BIOLOGÓW 2022

03.11.2021

Zapraszamy Państwa do współorganizowania Nocy Biologów. Tegoroczna, już XI, edycja została zaplanowana na piątek 14 stycznia 2022 r.

Proponowany tytuł przewodni nawiązuje do Rezolucji Parlamentu europejskiego z 6 czerwca 2021 roku na rzecz bioróżnorodności 2030 i brzmi: "Różnorodność biologiczna: od genu po ekosystem".

Decyzją Koordynatora krajowego oraz Dziekana Wydziały Nauk Biologicznych edycja ta odbędzie się w formie zdalnej.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału do przygotowania i poprowadzenia zajęć podczas tej imprezy. Zajęcia mogą przybrać dowolną wybraną przez Państwa formę, np. filmu, wykładu (prowadzony na żywo lub nagrany z wyprzedzeniem), zajęć interaktywnych, paneli dyskusyjnych, pokazów prowadzonych przez platformy typu Google meet/Zoom/MS Teams i inne.

Linki do poszczególnych spotkań będą udostępniane w zakładce Uniwersytetu Wrocławskiego na stronie Nocy Biologów: http://www.nocbiologow.pl/noc/index.php.

W załączniku formularz zgłoszeniowy wraz z instrukcją jego wypełnienia. Prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy do dnia 29 listopada na adres: ludmila.polechonska@uwr.edu.pl

Materiały nadesłane przez Państwa umieszczone będą w sieci i ogólnodostępne dla szerszego grona odbiorców, dlatego prosiłabym o weryfikację wprowadzanych przez Państwa treści dotyczących swoich zajęć. Propozycje zajęć zgłaszane przez studentów lub Koła Naukowe muszą zostać zatwierdzone przez opiekunów lub kierowników jednostek (proszę o załączenie pisemnego potwierdzenia).