Konferencja: SCIENCE, ECOLOGY AND INNOVATION FOR PARNASSIUS APOLLO CONSERVATION IN CENTRAL EUROPE

01.07.2022


Szanowni Państwo
 
w imieniu Karkonoskiego Parku Narodowego, Klubu Przyrodników oraz pozostałych partnerów projektu pragniemy zaprosić Państwa na konferencję otwierającą projekt LIFE Apollo2020 "Ochrona niepylaka apollo w Polsce, Czechach i Austrii".
 
Konferencja pn. "Science, ecology and innovation in Parnassius apollo conservation in Central Europe" odbywać się będzie w dniach 19-21 września 2022 r. w siedzibie Karkonoskiego Parku Narodowego w Jeleniej Górze.
 
Konferencja oferuje ekologom, entomologom, edukatorom i innym zainteresowanym stronom możliwość wymiany poglądów, nawiązania kontaktów oraz zapoznania się z najnowszymi praktykami i badaniami związanymi z ochroną gatunku Parnassius apollo i jego siedlisk w Europie Środkowej.
 
Oprócz interesujących wykładów prowadzonych przez czołowych ekspertów, uczestnicy mogą zarejestrować się na interaktywne warsztaty oraz wycieczki terenowe do stacji hodowlanych i siedlisk na terenie Polski i Czech oraz pokaz psów wytrenowanych do wspierania monitoringu terenowego.
 
Zapraszamy do zapoznania się z programem https://parnassius-apollo.life/event-directory oraz do rejestracji pod linkiem https://parnassius-apollo.life/.../science-ecology-and... (rejestracja trwa do końca lipca 2022).
 
W razie potrzeby prosimy o kontakt pod info@apollo-2020.life