Zakład Biologii Człowieka

ul. Przybyszewskiego 63, 51-148 Wrocław
tel. (+48) 71 375 64 31
strona domowa http://www.antropo.uni.wroc.pl/
email: zbc@uwr.edu.pl

Kierownik
prof. dr hab. Bogusław Pawłowski
tel. (+48) 71 375 64 25
email:boguslaw.pawlowski@uwr.edu.pl

Muzeum Człowieka
ul. H. Sienkiewicza 21, 50-335 Wrocław
tel. (+48) 71 375 41 31
email:mc@uwr.edu.pl
Kontakt: dr Joanna Zych

Zakład Biologii Człowieka
Pracownicy:
dr Małgorzata Bonar, 71 375 64 24
malgorzata.bonar@uwr.edu.pl
dr Barbara Borkowska, 71 375 64 34
barbara.borkowska@uwr.edu.pl
dr Elżbieta Cieplak, 71 375 64 24
elzbieta.cieplak@uwr.edu.pl
mgr Malwina Goździk, 71 375 64 43
malwina.gozdzik@uwr.edu.pl
dr Katarzyna Kliś, 71 375 64 43
katarzyna.klis@uwr.edu.pl
dr hab. Monika Krzyżanowska, 71 375 64 23
monika.krzyzanowska@uwr.edu.pl
dr Krzysztof Książkiewicz, 71 375 64 04
krzysztof.ksiazkiewicz@uwr.edu.pl
dr Wioletta Nowaczewska, 71 375 64 03
wioletta.nowaczewska@uwr.edu.pl
dr Judyta Nowak-Kornicka, 71 375 64 06
judyta.nowak@uwr.edu.pl
mgr Katarzyna Pawłowska-Seredyńska, 71 375 64 24
katarzyna.pawlowska@uwr.edu.pl
prof. dr hab Bogusław Pawłowski, 71 375 64 25
boguslaw.pawlowski@uwr.edu.pl
mgr Justyna Roszkowiak, 71 375 64 06
justyna.roszkowiak@uwr.edu.pl
dr hab. Wioleta Umławska prof. UWr, 71 375 64 23
wioleta.umlawska@uwr.edu.pl
dr Joanna Zych, 71 375 41 31
joanna.zych@uwr.edu.pl
dr Agnieszka Żelaźniewicz, 71 375 64 06
agnieszka.zelazniewicz@uwr.edu.pl


Doktoranci:
mgr Anna Chmielińska, 71 375 64 22
anna.chmielinska2@uwr.edu.pl
mgr Malwina Goździk, 71 375 64 43
malwina.madalinska@uwr.edu.pl
mgr Monika Rams, 71 375 64 22
monika.rams@uwr.edu.pl
mgr Wioletta Czernicka, 71 375 64 22
wioletta.czernicka@uwr.edu.pl
mgr Michał Pietruszewski, 71 375 64 22
michal.pietruszewski@uwr.edu.pl
mgr Katarzyna Górecka, 71 375 64 22
katarzyna.godek2@uwr.edu.pl

 



Tematyka badawcza: badania populacji pradziejowych, biologiczne i kulturowe aspekty zachowań ludzkich, antropologia kliniczna,  wzrost oraz dojrzewanie dzieci  i młodzieży w zależności od zmiennych środowiskowych.

Więcej informacji tutaj.

 

więcej...